Selen-Intercell®
Opis suplementu
Suplement diety Selen-Intercell® od MITO-PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci kapsułki. Składnik aktywny: Selen. Kategorie: odporność, antyoksydanty. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Selen-Intercell® - Informacje o suplemencie
Selen-Intercell® to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Mito-pharma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Selen . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Selen-Intercell®?
- Skład Selen-Intercell® obejmuje: Selen.
- Kto produkuje Selen-Intercell®?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Selen-Intercell® jest MITO-PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Selen-Intercell®?
- Selen-Intercell® występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Selen-Intercell® to lek?
- Nie. Selen-Intercell® jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.