Solaray® L-Lysine Monolaurin
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Solaray® L-Lysine Monolaurin to suplement diety. Podmiot zgłaszający do GIS: BYCZUK IRENEUSZ -"BI- JAR" FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA. Postać produktu: kapsułki. Składniki aktywne: lizyna, Monolauryna. Zgłoszenie do GIS pochodzi z 2025 roku. Kategorie w katalogu: odporność, antyoksydanty.
Składniki aktywne
- Lizyna
- Monolauryna
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Solaray® L-Lysine Monolaurin?
Skład Solaray® L-Lysine Monolaurin obejmuje: lizyna, Monolauryna.
Kto zgłosił produkt Solaray® L-Lysine Monolaurin do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Solaray® L-Lysine Monolaurin widnieje BYCZUK IRENEUSZ -"BI- JAR" FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA.
W jakiej postaci dostępny jest Solaray® L-Lysine Monolaurin?
Solaray® L-Lysine Monolaurin występuje w postaci: kapsułki.
Czy Solaray® L-Lysine Monolaurin to lek?
Nie. Solaray® L-Lysine Monolaurin jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.