opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml)

Healthylife Martin Karov, Monika Karov Spółka Cywilna
19.11.2025
29 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz suplementu z kategorii adaptogeny? SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml) od HEALTHYLIFE MARTIN KAROV, MONIKA KAROV SPÓŁKA CYWILNA ma postać: płyn. Składniki aktywne: Cytryniec chiński (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.), ginsenozydy, Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra) oraz 1 inny. Produkt zgłoszony do GIS w 2022 roku, kategorie: adaptogeny, energia, odporność.

Informacje podstawowe

catalog.notifier_label Healthylife Martin Karov, Monika Karov Spółka Cywilna
Forma Płyn
Rok rejestracji 2022
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml) - Informacje o suplemencie

SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml) to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Healthylife Martin Karov, Monika Karov Spółka Cywilna. Produkt dostępny jest w formie: Płyn.

W składzie suplementu znajdziesz: Cytryniec chiński (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.), ginsenozydy, Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra), Żeń-szeń (Panax ginseng C.A. Mey.) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml)?
Skład SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml) obejmuje: Cytryniec chiński (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.), ginsenozydy, Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra), Żeń-szeń (Panax ginseng C.A. Mey.).
Kto produkuje SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml)?
Podmiotem odpowiedzialnym za SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml) jest HEALTHYLIFE MARTIN KAROV, MONIKA KAROV SPÓŁKA CYWILNA.
W jakiej postaci dostępny jest SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml)?
SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml) występuje w postaci: płyn.
Czy SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml) to lek?
Nie. SPL Herbal Mix nalewka 1:2 (100 ml) jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.