Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Suplement diety Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated od CARNOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci kapsułki. Składnik aktywny: Brokuł (Brassica oleracea L. var. Italica). Kategorie: detoksykacja, odporność, antyoksydanty. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated?
Skład Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated obejmuje: Brokuł (Brassica oleracea L. var. Italica).
Kto produkuje Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated?
Podmiotem odpowiedzialnym za Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated jest CARNOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated?
Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated występuje w postaci: kapsułki.
Czy Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated to lek?
Nie. Sulforafan extra BroccoRaphanin® Activated jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.