Sundose #507990
Opis suplementu
Szukasz suplementu z kategorii probiotyki? Sundose #507990 od SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma postać: saszetki. Składniki aktywne: Bifidobacterium breve, Biotyna, Chrom oraz 22 inne. Produkt zgłoszony do GIS w 2021 roku, kategorie: probiotyki, witaminy, minerały.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Sundose #507990 - Informacje o suplemencie
Sundose #507990 to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Sundose Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Saszetki.
W składzie suplementu znajdziesz: Bifidobacterium breve, Biotyna, Chrom, Cynk, Kwas foliowy oraz 20 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Sundose #507990?
- Skład Sundose #507990 obejmuje: Bifidobacterium breve, Biotyna, Chrom, Cynk, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Magnez, Mangan, Miedź, Molibden i inne składniki.
- Kto produkuje Sundose #507990?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Sundose #507990 jest SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Sundose #507990?
- Sundose #507990 występuje w postaci: saszetki.
- Czy Sundose #507990 to lek?
- Nie. Sundose #507990 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.