Serwis edukacyjny i informacyjny o suplementach diety. Nie udziela porad medycznych. Nie jest stroną rządową ani GIS. Zasady serwisu

Suplement diety Powiadomienie GIS · 2017

SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT

Oceń

WAŻNE

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.

Opis suplementu

Suplement diety SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT od Trec Nutrition Sp. z o.o. inż.. J. Śmidowicza 48 81-127 Gdynia w postaci proszek. Składnik aktywny: SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT. Kategorie: energia, wytrzymałość. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.

Oceny i opinie

Opinie służą wymianie doświadczeń i dyskusji użytkowników. Nie są poradą ani rekomendacją serwisu.

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak ocen i opinii o tym produkcie. Możesz dodać pierwszą.

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Najczęstsze pytania

Co zawiera SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT?

Skład SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT obejmuje: SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT.

Kto produkuje SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT?

Podmiotem odpowiedzialnym za SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT jest Trec Nutrition Sp. z o.o. inż.. J. Śmidowicza 48 81-127 Gdynia.

W jakiej postaci dostępny jest SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT?

SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT występuje w postaci: proszek.

Czy SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT to lek?

Nie. SUPREMIUM LAB PRE-WORKOUT jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.