The Ripper!, Blue Raspberry
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie The Ripper!, Blue Raspberry? Główna kategoria: energia. Postać: proszek. Składniki aktywne: beta-alanina, Chrom, Cynamonowiec cejloński (Cinnamomum verum J.Presl.) oraz 11 inne. Zgłoszenia do GIS dokonała firma OLIVIT sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2022.
Składniki aktywne
- Beta-alanina
- Chrom
- Cynamonowiec cejloński (Cinnamomum verum J.Presl.)
- Guarana (Paullinia cupana Kunth)
- Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze)
- Karnityna (L-karnityna)
- Kawa arabska (Coffea arabica L.)
- Ketony malinowe
- Kofeina
- Kwas pantotenowy
- Oliwka europejska (Olea europaea L.)
- Tauryna
- Witamina B12
- Witamina C
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera The Ripper!, Blue Raspberry?
Skład The Ripper!, Blue Raspberry obejmuje: beta-alanina, Chrom, Cynamonowiec cejloński (Cinnamomum verum J.Presl.), Guarana (Paullinia cupana Kunth), Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Karnityna (L-karnityna), Kawa arabska (Coffea arabica L.), ketony malinowe, Kofeina, Kwas pantotenowy, Oliwka europejska (Olea europaea L.), tauryna i inne składniki.
Kto zgłosił produkt The Ripper!, Blue Raspberry do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt The Ripper!, Blue Raspberry widnieje OLIVIT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest The Ripper!, Blue Raspberry?
The Ripper!, Blue Raspberry występuje w postaci: proszek.
Czy The Ripper!, Blue Raspberry to lek?
Nie. The Ripper!, Blue Raspberry jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.