Theanine 100
Opis suplementu
Theanine 100 (PRO SPORT MAJDANIEC, FILARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA) to suplement diety w formie kapsułki. Składnik aktywny: Theanine 100. Produkt należy do kategorii relaksacja i figuruje w rejestrze GIS od 2018 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Theanine 100 - Informacje o suplemencie
Theanine 100 to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Pro Sport Majdaniec, Filarski spółka komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Theanine 100 . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Theanine 100?
- Skład Theanine 100 obejmuje: Theanine 100.
- Kto produkuje Theanine 100?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Theanine 100 jest PRO SPORT MAJDANIEC, FILARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
- W jakiej postaci dostępny jest Theanine 100?
- Theanine 100 występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Theanine 100 to lek?
- Nie. Theanine 100 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.