opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

TRIBULUS 500 mg

Pro Natura S.j. Maciej Majdaniec, Paweł Kubicki
19.11.2025
31 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety TRIBULUS 500 mg od PRO NATURA s.j. Maciej Majdaniec, Paweł Kubicki w postaci kapsułki - składnik aktywny: TRIBULUS 500 mg Zarejestrowany produkt w kategorii libido, który wspiera Twoje zdrowie i samopoczucie. Idealny wybór dla osób dbających o libido.

Informacje podstawowe

Producent Pro Natura S.j. Maciej Majdaniec, Paweł Kubicki
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2017
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

TRIBULUS 500 mg - Informacje o suplemencie

TRIBULUS 500 mg to suplement diety produkowany przez Pro Natura S.j. Maciej Majdaniec, Paweł Kubicki. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: TRIBULUS 500 mg . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera TRIBULUS 500 mg?
Skład TRIBULUS 500 mg obejmuje: TRIBULUS 500 mg.
Kto produkuje TRIBULUS 500 mg?
Podmiotem odpowiedzialnym za TRIBULUS 500 mg jest PRO NATURA s.j. Maciej Majdaniec, Paweł Kubicki.
W jakiej postaci dostępny jest TRIBULUS 500 mg?
TRIBULUS 500 mg występuje w postaci: kapsułki.
Czy TRIBULUS 500 mg to lek?
Nie. TRIBULUS 500 mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.