Ultra Curcumin
Opis suplementu
Ultra Curcumin - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez GP Health Products N.V. Charakteryzuje się formą kapsułki oraz zawiera składniki aktywne: Cynk, Ostryż długi (Curcuma longa L.), Witamina C Produkt kategoryzowany jako odporność, zarejestrowany w 2020 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Ultra Curcumin - Informacje o suplemencie
Ultra Curcumin to suplement diety produkowany przez Gp Health Products N.v. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Cynk, Ostryż długi (Curcuma longa L.), Witamina C . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Ultra Curcumin?
- Skład Ultra Curcumin obejmuje: Cynk, Ostryż długi (Curcuma longa L.), Witamina C.
- Kto produkuje Ultra Curcumin?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Ultra Curcumin jest GP Health Products N.V.
- W jakiej postaci dostępny jest Ultra Curcumin?
- Ultra Curcumin występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Ultra Curcumin to lek?
- Nie. Ultra Curcumin jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.