UriProst MAX
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Suplement diety UriProst MAX jest ujęty w katalogu. Firma zgłaszająca do GIS: EUROPE INNOVATION GROUP sp. z o.o. sp.k. Forma podana w zgłoszeniu: kapsułki. Składniki aktywne: Arginina, Cynk, ginsenozydy oraz 5 inne. Kategorie katalogowe: odporność, energia.
Składniki aktywne
Najczęstsze pytania
Co zawiera UriProst MAX?
Skład UriProst MAX obejmuje: Arginina, Cynk, ginsenozydy, Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea (L.) Moench), Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica L.), Selen, Witamina E, Żeń-szeń (Panax ginseng C.A. Mey.).
Kto zgłosił produkt UriProst MAX do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt UriProst MAX widnieje EUROPE INNOVATION GROUP sp. z o.o. sp.k.
W jakiej postaci dostępny jest UriProst MAX?
UriProst MAX występuje w postaci: kapsułki.
Czy UriProst MAX to lek?
Nie. UriProst MAX jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.