Urocomplex SW
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Urocomplex SW to suplement diety. Podmiot zgłaszający do GIS: Optisalt Izabela Zamiecińska. Postać produktu: kapsułki. Składniki aktywne: Bergenia grubolistna (Bergenia crassifolia Fritsch), Bocznica piłkowana (Serenoa repens (W.Bartram) Small), Cynk oraz 11 inne. Zgłoszenie do GIS pochodzi z 2021 roku. Kategorie w katalogu: prostata, odporność, witaminy.
Składniki aktywne
- Bergenia grubolistna (Bergenia crassifolia Fritsch)
- Bocznica piłkowana (Serenoa repens (W.Bartram) Small)
- Cynk
- Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo L.)
- Eleuterokok kolczasty (żeń-szeń syberyjski) (Eleutherococcus senticosus (Rupr. et Maxim.) Maxim)
- Indolo-3-karbinol (I3C)
- Likopen
- Malina właściwa (Rubus idaeus L.)
- Rokitnik zwyczajny (Hippophae rhamnoides L.)
- Selen
- Siekiernica (Hedysarum neglectum)
- Śliwa afrykańska (Prunus africana (Hook. f.) kalkman)
- Witamina B12
- Witamina B6
Najczęstsze pytania
Co zawiera Urocomplex SW?
Skład Urocomplex SW obejmuje: Bergenia grubolistna (Bergenia crassifolia Fritsch), Bocznica piłkowana (Serenoa repens (W.Bartram) Small), Cynk, Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo L.), Eleuterokok kolczasty (żeń-szeń syberyjski) (Eleutherococcus senticosus (Rupr. et Maxim.) Maxim), Indolo-3-karbinol (I3C), likopen, Malina właściwa (Rubus idaeus L.), Rokitnik zwyczajny (Hippophae rhamnoides L.), Selen, Siekiernica (Hedysarum neglectum), Śliwa afrykańska (Prunus africana (Hook. f.) kalkman) i inne składniki.
Kto zgłosił produkt Urocomplex SW do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Urocomplex SW widnieje Optisalt Izabela Zamiecińska.
W jakiej postaci dostępny jest Urocomplex SW?
Urocomplex SW występuje w postaci: kapsułki.
Czy Urocomplex SW to lek?
Nie. Urocomplex SW jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.