Valopron Maxx
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie Valopron Maxx? Główna kategoria: nieznana. Postać: tabletki. Składnik aktywny: Valopron Maxx. Zgłoszenia do GIS dokonała firma Valosun-PL Kielce sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2009.
Składniki aktywne
Kategorie
Brak przypisanych kategorii
Najczęstsze pytania
Co zawiera Valopron Maxx?
Skład Valopron Maxx obejmuje: Valopron Maxx.
Kto zgłosił produkt Valopron Maxx do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Valopron Maxx widnieje Valosun-PL Kielce sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Valopron Maxx?
Valopron Maxx występuje w postaci: tabletki.
Czy Valopron Maxx to lek?
Nie. Valopron Maxx jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.