opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Vi`Lavan antioxidant

Lavendziarnia Stoki 6 Michał Sitek
19.11.2025
36 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Vi`Lavan antioxidant (Lavendziarnia Stoki 6 Michał Sitek) to suplement diety w formie syrop. Składniki aktywne: Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia Mill.), Maltitol, Witamina C. Produkt należy do kategorii witaminy, nieznana i figuruje w rejestrze GIS od 2025 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.

Informacje podstawowe

catalog.notifier_label Lavendziarnia Stoki 6 Michał Sitek
Forma Syrop
Rok rejestracji 2025
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Oczekuje na weryfikację

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Vi`Lavan antioxidant - Informacje o suplemencie

Vi`Lavan antioxidant to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Lavendziarnia Stoki 6 Michał Sitek. Produkt dostępny jest w formie: Syrop.

W składzie suplementu znajdziesz: Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia Mill.), Maltitol, Witamina C . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Vi`Lavan antioxidant?
Skład Vi`Lavan antioxidant obejmuje: Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia Mill.), Maltitol, Witamina C.
Kto produkuje Vi`Lavan antioxidant?
Podmiotem odpowiedzialnym za Vi`Lavan antioxidant jest Lavendziarnia Stoki 6 Michał Sitek.
W jakiej postaci dostępny jest Vi`Lavan antioxidant?
Vi`Lavan antioxidant występuje w postaci: syrop.
Czy Vi`Lavan antioxidant to lek?
Nie. Vi`Lavan antioxidant jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.