opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Vital 10

2M-PHARM s.c. Magdalena Zamojska, Marta Mróz Warszawa
19.11.2025
47 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Vital 10 to suplement diety firmy 2M-PHARM s.c. Magdalena Zamojska, Marta Mróz Warszawa, dostępny w formie KAPSUŁKA. Składnik aktywny: Vital 10. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2012 roku; należy do kategorii: nieznana.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający 2M-PHARM s.c. Magdalena Zamojska, Marta Mróz Warszawa
Forma KAPSUŁKA
Rok zgłoszenia 2012
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Vital 10

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Vital 10 - Informacje o suplemencie

Vital 10 to suplement diety, zgłoszony do GIS przez 2M-PHARM s.c. Magdalena Zamojska, Marta Mróz Warszawa. Produkt dostępny jest w formie: KAPSUŁKA.

W składzie suplementu znajdziesz: Vital 10 . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Vital 10?
Skład Vital 10 obejmuje: Vital 10.
Kto produkuje Vital 10?
Podmiotem odpowiedzialnym za Vital 10 jest 2M-PHARM s.c. Magdalena Zamojska, Marta Mróz Warszawa.
W jakiej postaci dostępny jest Vital 10?
Vital 10 występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy Vital 10 to lek?
Nie. Vital 10 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.