VITAMIN C GUMMY STAR
Opis suplementu
VITAMIN C GUMMY STAR - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez STARLIFE PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Charakteryzuje się formą żelki oraz zawiera składnik aktywny: VITAMIN C GUMMY STAR Produkt kategoryzowany jako witaminy, zdrowie jamy ustnej, zarejestrowany w 2015 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
VITAMIN C GUMMY STAR - Informacje o suplemencie
VITAMIN C GUMMY STAR to suplement diety produkowany przez Starlife Pl Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: żelki.
W składzie suplementu znajdziesz: VITAMIN C GUMMY STAR . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera VITAMIN C GUMMY STAR?
- Skład VITAMIN C GUMMY STAR obejmuje: VITAMIN C GUMMY STAR.
- Kto produkuje VITAMIN C GUMMY STAR?
- Podmiotem odpowiedzialnym za VITAMIN C GUMMY STAR jest STARLIFE PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest VITAMIN C GUMMY STAR?
- VITAMIN C GUMMY STAR występuje w postaci: żelki.
- Czy VITAMIN C GUMMY STAR to lek?
- Nie. VITAMIN C GUMMY STAR jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.