Vitamin Med forte
Opis suplementu
Vitamin Med forte to suplement diety firmy NOBLEPHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, dostępny w formie ampułki z płynem do picia. Składnik aktywny: Vitamin Med forte. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2011 roku; należy do kategorii: witaminy.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Vitamin Med forte - Informacje o suplemencie
Vitamin Med forte to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Noblepharma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Ampułki z płynem do picia.
W składzie suplementu znajdziesz: Vitamin Med forte . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Vitamin Med forte?
- Skład Vitamin Med forte obejmuje: Vitamin Med forte.
- Kto produkuje Vitamin Med forte?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Vitamin Med forte jest NOBLEPHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Vitamin Med forte?
- Vitamin Med forte występuje w postaci: ampułki z płynem do picia.
- Czy Vitamin Med forte to lek?
- Nie. Vitamin Med forte jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.