opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Whey Synergy

Nutrilife spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
19.11.2025
12 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Whey Synergy to suplement diety firmy NUTRILIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, dostępny w formie proszek. Składnik aktywny: Białko. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2020 roku; należy do kategorii: nieznana.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Nutrilife spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Forma Proszek
Rok zgłoszenia 2020
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Whey Synergy - Informacje o suplemencie

Whey Synergy to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Nutrilife spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: Białko . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Whey Synergy?
Skład Whey Synergy obejmuje: Białko.
Kto produkuje Whey Synergy?
Podmiotem odpowiedzialnym za Whey Synergy jest NUTRILIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest Whey Synergy?
Whey Synergy występuje w postaci: proszek.
Czy Whey Synergy to lek?
Nie. Whey Synergy jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.