opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75

Mygym Nutrition S.r.o.
19.11.2025
32 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Wysokiej jakości suplement diety WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 w formie proszek od renomowanego producenta MyGym Nutrition s.r.o.. składnik aktywny: WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 Należy do kategorii białko. Rejestracja z 2017 roku potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność.

Informacje podstawowe

Producent Mygym Nutrition S.r.o.
Forma Proszek
Rok rejestracji 2017
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 - Informacje o suplemencie

WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 to suplement diety produkowany przez Mygym Nutrition S.r.o.. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75?
Skład WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 obejmuje: WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75.
Kto produkuje WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75?
Podmiotem odpowiedzialnym za WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 jest MyGym Nutrition s.r.o..
W jakiej postaci dostępny jest WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75?
WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 występuje w postaci: proszek.
Czy WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 to lek?
Nie. WHEY TASTEX30; WHEY TASTEX75 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.