opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Witamina C 100 mg

Wrocławskie Zakłady Zielarskie "herbapol "s.a.
19.11.2025
66 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Witamina C 100 mg w formie Tabletka Powlekana od Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol "S.A.. Składnik aktywny: Witamina C 100 mg. Należy do kategorii witaminy. Zgłoszenie do GIS z 2016 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Wrocławskie Zakłady Zielarskie "herbapol "s.a.
Forma Tabletka Powlekana
Rok rejestracji 2016
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Witamina C 100 mg - Informacje o suplemencie

Witamina C 100 mg to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Wrocławskie Zakłady Zielarskie "herbapol "s.a.. Produkt dostępny jest w formie: Tabletka Powlekana.

W składzie suplementu znajdziesz: Witamina C 100 mg . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Witamina C 100 mg?
Skład Witamina C 100 mg obejmuje: Witamina C 100 mg.
Kto produkuje Witamina C 100 mg?
Podmiotem odpowiedzialnym za Witamina C 100 mg jest Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol "S.A..
W jakiej postaci dostępny jest Witamina C 100 mg?
Witamina C 100 mg występuje w postaci: Tabletka Powlekana.
Czy Witamina C 100 mg to lek?
Nie. Witamina C 100 mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.