witamina d infant 800
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Suplement diety witamina d infant 800 jest ujęty w katalogu. Firma zgłaszająca do GIS: PHARMVITT sp. z o.o. Forma podana w zgłoszeniu: krople. Składnik aktywny: Witamina D. Kategorie katalogowe: witamina D.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera witamina d infant 800?
Skład witamina d infant 800 obejmuje: Witamina D.
Kto zgłosił produkt witamina d infant 800 do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt witamina d infant 800 widnieje PHARMVITT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest witamina d infant 800?
witamina d infant 800 występuje w postaci: krople.
Czy witamina d infant 800 to lek?
Nie. witamina d infant 800 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.