opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Witamina D3 8000IU

Kinga Kaczmarczyk Alto Pharma
18.11.2025
98 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Witamina D3 8000IU - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez KINGA KACZMARCZYK ALTO PHARMA. Charakteryzuje się formą tabletki oraz zawiera składnik aktywny: Witamina D Produkt kategoryzowany jako witamina D, zarejestrowany w 2025 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.

Informacje podstawowe

Producent Kinga Kaczmarczyk Alto Pharma
Forma Tabletki
Rok rejestracji 2025
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Oczekuje na weryfikację

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Witamina D3 8000IU - Informacje o suplemencie

Witamina D3 8000IU to suplement diety produkowany przez Kinga Kaczmarczyk Alto Pharma. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.

W składzie suplementu znajdziesz: Witamina D . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Witamina D3 8000IU?
Skład Witamina D3 8000IU obejmuje: Witamina D.
Kto produkuje Witamina D3 8000IU?
Podmiotem odpowiedzialnym za Witamina D3 8000IU jest KINGA KACZMARCZYK ALTO PHARMA.
W jakiej postaci dostępny jest Witamina D3 8000IU?
Witamina D3 8000IU występuje w postaci: tabletki.
Czy Witamina D3 8000IU to lek?
Nie. Witamina D3 8000IU jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.