opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

ZEN FUZE VANILLA

Jeunesse Global Italy Srl.
18.11.2025
40 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

ZEN FUZE VANILLA to suplement diety producenta JEUNESSE GLOBAL ITALY SRL. w formie proszek. Składnik aktywny: ZEN FUZE VANILLA. Kategorie: nieznana. Powiadomienie do GIS z 2019 roku.

Informacje podstawowe

Producent Jeunesse Global Italy Srl.
Forma Proszek
Rok rejestracji 2019
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

ZEN FUZE VANILLA - Informacje o suplemencie

ZEN FUZE VANILLA to suplement diety produkowany przez Jeunesse Global Italy Srl.. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: ZEN FUZE VANILLA . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera ZEN FUZE VANILLA?
Skład ZEN FUZE VANILLA obejmuje: ZEN FUZE VANILLA.
Kto produkuje ZEN FUZE VANILLA?
Podmiotem odpowiedzialnym za ZEN FUZE VANILLA jest JEUNESSE GLOBAL ITALY SRL..
W jakiej postaci dostępny jest ZEN FUZE VANILLA?
ZEN FUZE VANILLA występuje w postaci: proszek.
Czy ZEN FUZE VANILLA to lek?
Nie. ZEN FUZE VANILLA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.