opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

ZINC 100

Pafoscan-sport Mariola Rozbicka
19.11.2025
45 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz suplementu z kategorii minerały? ZINC 100 od Pafoscan-Sport Mariola Rozbicka ma postać: TABLETKA. Składnik aktywny: ZINC 100. Produkt zgłoszony do GIS w 2014 roku, kategorie: minerały.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Pafoscan-sport Mariola Rozbicka
Forma TABLETKA
Rok rejestracji 2014
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

ZINC 100 - Informacje o suplemencie

ZINC 100 to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Pafoscan-sport Mariola Rozbicka. Produkt dostępny jest w formie: TABLETKA.

W składzie suplementu znajdziesz: ZINC 100 . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera ZINC 100?
Skład ZINC 100 obejmuje: ZINC 100.
Kto produkuje ZINC 100?
Podmiotem odpowiedzialnym za ZINC 100 jest Pafoscan-Sport Mariola Rozbicka.
W jakiej postaci dostępny jest ZINC 100?
ZINC 100 występuje w postaci: TABLETKA.
Czy ZINC 100 to lek?
Nie. ZINC 100 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.