Zioła Indian Ojibwa
Opis suplementu
Suplement diety Zioła Indian Ojibwa w formie herbata do zaparzania od Tajemnice Zdrowia - Dariusz Jagiełło. Składnik aktywny: Zioła Indian Ojibwa. Należy do kategorii nieznana. Zgłoszenie do GIS z 2013 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Zioła Indian Ojibwa - Informacje o suplemencie
Zioła Indian Ojibwa to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Tajemnice Zdrowia - Dariusz Jagiełło. Produkt dostępny jest w formie: Herbata do zaparzania.
W składzie suplementu znajdziesz: Zioła Indian Ojibwa . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Zioła Indian Ojibwa?
- Skład Zioła Indian Ojibwa obejmuje: Zioła Indian Ojibwa.
- Kto produkuje Zioła Indian Ojibwa?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Zioła Indian Ojibwa jest Tajemnice Zdrowia - Dariusz Jagiełło.
- W jakiej postaci dostępny jest Zioła Indian Ojibwa?
- Zioła Indian Ojibwa występuje w postaci: herbata do zaparzania.
- Czy Zioła Indian Ojibwa to lek?
- Nie. Zioła Indian Ojibwa jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.