Zupa mocy - Yang energizer
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Zupa mocy - Yang energizer to suplement diety. Forma: susz. Składniki aktywne: Astragalus complanatus R. Br. (Traganek splaszczony), Cinnamomum cassia (Nees & T.Nees) J.Presl, Cuscuta chinensis Lam. oraz 4 inne. Podmiot zgłaszający do GIS: TCM BOHEMIA s.r.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2025. Kategoria: nieznana.
Składniki aktywne
- Astragalus complanatus R. Br. (Traganek splaszczony)
- Cinnamomum cassia (Nees & T.Nees) J.Presl
- Cuscuta chinensis Lam.
- Eucommia ulmoides Oliv. (Eukomia wiązowata)
- Psoralea corylifolia L. (Psoralea corylifolia)
- Rdest wielokwiatowy (Fallopia multiflora (Thunb.) K. Haraldson)
- Zingiber officinale Rosc. (Zingiber officinale)
Kategorie
Brak przypisanych kategorii
Najczęstsze pytania
Co zawiera Zupa mocy - Yang energizer?
Skład Zupa mocy - Yang energizer obejmuje: Astragalus complanatus R. Br. (Traganek splaszczony), Cinnamomum cassia (Nees & T.Nees) J.Presl, Cuscuta chinensis Lam., Eucommia ulmoides Oliv. (Eukomia wiązowata), Psoralea corylifolia L. (Psoralea corylifolia), Rdest wielokwiatowy (Fallopia multiflora (Thunb.) K. Haraldson), Zingiber officinale Rosc. (Zingiber officinale).
Kto zgłosił produkt Zupa mocy - Yang energizer do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Zupa mocy - Yang energizer widnieje TCM BOHEMIA s.r.o.
W jakiej postaci dostępny jest Zupa mocy - Yang energizer?
Zupa mocy - Yang energizer występuje w postaci: susz.
Czy Zupa mocy - Yang energizer to lek?
Nie. Zupa mocy - Yang energizer jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.