DIGEZYME™ digestive enzymes
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
DIGEZYME™ digestive enzymes to suplement diety. Forma: tabletki. Składniki aktywne: DigeZyme® kompleks enzymatyczny [alfa-amylaza (z Aspergillus oryzae), neutralna proteaza (z Bacillus subtilis), celulaza (z Trichoderma longibrachiatum) oraz 2 inne. Podmiot zgłaszający do GIS: OstroVit sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2026. Kategoria: trawienie.
Składniki aktywne
- DigeZyme® kompleks enzymatyczny [alfa-amylaza (z Aspergillus oryzae)
- Neutralna proteaza (z Bacillus subtilis)
- Celulaza (z Trichoderma longibrachiatum)
- Laktaza (z Aspergillus oryzae)
- Lipaza (z Rhizopus oryzae)]
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera DIGEZYME™ digestive enzymes?
Skład DIGEZYME™ digestive enzymes obejmuje: DigeZyme® kompleks enzymatyczny [alfa-amylaza (z Aspergillus oryzae), neutralna proteaza (z Bacillus subtilis), celulaza (z Trichoderma longibrachiatum), laktaza (z Aspergillus oryzae), lipaza (z Rhizopus oryzae)].
Kto zgłosił produkt DIGEZYME™ digestive enzymes do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt DIGEZYME™ digestive enzymes widnieje OstroVit sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest DIGEZYME™ digestive enzymes?
DIGEZYME™ digestive enzymes występuje w postaci: tabletki.
Czy DIGEZYME™ digestive enzymes to lek?
Nie. DIGEZYME™ digestive enzymes jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.