opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek

Nmm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
18.11.2025
33 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek to suplement diety producenta NMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w formie kapsułki. Składniki aktywne: Guarana (Paullinia cupana Kunth), Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Kofeina oraz 5 inne. Kategorie: energia, koncentracja, wytrzymałość. Powiadomienie do GIS z 2022 roku.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Nmm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2022
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Oczekuje na weryfikację

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek - Informacje o suplemencie

Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Nmm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Guarana (Paullinia cupana Kunth), Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Kofeina, Magnez, Mniszek pospolity (Taraxacum campylodes G.E.Haglund) oraz 3 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek?
Skład Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek obejmuje: Guarana (Paullinia cupana Kunth), Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Kofeina, Magnez, Mniszek pospolity (Taraxacum campylodes G.E.Haglund), Potas, Wapń, Witamina B6.
Kto produkuje Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek?
Podmiotem odpowiedzialnym za Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek jest NMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek?
Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek występuje w postaci: kapsułki.
Czy Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek to lek?
Nie. Maximum Human Performance Xpel - 80 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.