Grascontrol detox powder
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Grascontrol detox powder to suplement diety. Podmiot zgłaszający do GIS: MESOESTETIC, SOCIEDAD DE RESPONSABILIDAD LIMITADA sp. z o.o. oddział w Polsce. Postać produktu: proszek. Składniki aktywne: Brzoza brodawkowata (Betula pendula Roth), Cholina, Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.) oraz 7 inne. Zgłoszenie do GIS pochodzi z 2023 roku. Kategorie w katalogu: detoksykacja, trawienie, odporność.
Składniki aktywne
- Brzoza brodawkowata (Betula pendula Roth)
- Cholina
- Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.)
- Kwas salicylowy
- Mniszek pospolity (Taraxacum campylodes G.E.Haglund)
- Ortosyfon groniasty (Orthosiphon aristatus var. aristatus)
- Ostryż długi (Curcuma longa L.)
- Selen
- Wiśnia pospolita (Prunus cerasus L.)
- Witamina C
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Grascontrol detox powder?
Skład Grascontrol detox powder obejmuje: Brzoza brodawkowata (Betula pendula Roth), Cholina, Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.), kwas salicylowy, Mniszek pospolity (Taraxacum campylodes G.E.Haglund), Ortosyfon groniasty (Orthosiphon aristatus var. aristatus), Ostryż długi (Curcuma longa L.), Selen, Wiśnia pospolita (Prunus cerasus L.), Witamina C.
Kto zgłosił produkt Grascontrol detox powder do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Grascontrol detox powder widnieje MESOESTETIC, SOCIEDAD DE RESPONSABILIDAD LIMITADA sp. z o.o. oddział w Polsce.
W jakiej postaci dostępny jest Grascontrol detox powder?
Grascontrol detox powder występuje w postaci: proszek.
Czy Grascontrol detox powder to lek?
Nie. Grascontrol detox powder jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.